Süleyman Nakliyat 20 yılı aşkın Nakliye tecrübesiyle tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.Öncelikle Evden Eve taşımacılık 3 boyutta yapılır.Birincisinde Ev sahibi hiçbir işe karışmaz tüm paketleme monte demonte işlemleri firma tarafından yapılır.Ev sahibi sadece şahsi eşyalarını paketler.İkincisi Firma beyaz eşya ve mobilyalarının paketlemesini yapar mutfak eşyalarını ve şahsi eşyalarını müşteri kendisi paketler.üçüncü seçenekte firmamız tarafından sadece araç yönlendirilir.

Taşıma müşterinin istediği saatte başlar.Evdeki eşya durumuna,kat mesafesine ve katedilen yol mesafesine göre değişiklik sağlayabilir.Ortalama standart bir ev taşıma saati 5 saat belirlenir.

  • Süleyman Evden Eve Nakliyat Bugün İstanbul geneline en kaliteli ve en güvenli depolama hizmetini veren firmamız yüksek standartlara uygun ve oluşabilecek herhangi bir iç yada dış etkene karşı sigortalı depolarında sizlerin belirlediği süre zarfında ev yada kurumsal olarak tüm eşyalarınızı muhafaza eder. Depolarımız her gün dezenfekte edilmekte olup, haşere ve böcek olma ihtimaline karşı her gün ilaçlanmak tadır. Hizmetimizden Faydalanmak için firmamıza başvurduğunuz da eşyaların tespiti yapılıp depolama hizmeti esnasında kullanacağımız ambalajlama malzemelerinin, eşyaların daha güvenli saklanması sağlayan koşullar ile tespiti yapılıp size bir sözleşme hazırlanır. Sözleşmelerinizde sigorta şart olup ayrı bir sözleşme daha yapılır. Kabul etmeniz dahilinde eşyalarınız ambalajlanıp teslim alacağınız güne kadar bekletir.

Ambalajlama bir sanattır. Nakliyat firmamız bu işi en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır. Kaliteli ambalajlama malzemeleri müşterinin tercihine göre değişmektedir.

Öncelikle Taşıma Ücreti Müşterini Evdeki Eşya Durumuna Eşyaların Gittiği Mesafe Durumuna,Eşyaların Alındığı Kat Ve Gittiği Kata Göre Belirlenir.

Güvenilir Bir firma bulup şartlarınızı ve beklentilerinizi anlatıp anlaşma sağlamanız gerekir.Taşıma Öncesinde sizin yapmanız gereken en önemli şey Ziynet eşyalarınızı ve Maddi önem ar-zeden eşyalarınızı önceden almanız yeterlidir.

Depolama hizmetimiz vardır.Depomuz sektördeki önemli denetimlerden tam not alıp müşterilerimizin eşyalarının saklanma koşulları için olabilecek en uygun şekilde yapılmıştır.Depomuz ayrıca 7/24 güvenlik sistemleriyle korunup emanet olarak aldığımız eşyalarınızın korunması için gerekli tüm tedbirlere sahiptir.

Tüm araçlarımız evden eve nakliye hizmeti için uygun olup Kapalı kasalara sahiptir.

Ekspertiz hizmetimiz vardır Avrupa ve Anadolu yakasında bu iş için çalışan personellerimiz gelip eşyalarınızı yerinde görüp sizin için uygun araç cinsini ve kişi sayısını belirleyip sizin için en uygun fiyat teklifini yapmak için hazır bekler.

Süleyman Nakliyat firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Bu işin büyüyüp bu şekile gelmesini sağlayan kişilerin onlar olduğunu bildiği için onların memnuniyetine son derece önem verir.Eşyalarınızı sizin kadar önemseyen en az sizin kadar değer veren tecrübeli çalışanlarıyla geniş araç filosuyla sektördeki öncülüğünü koruya bilmek adına yaptığı işe önem verir.

Şehirler arası taşıma hizmeti almak isteyen müşteriler öncelikle firmadan Ücretsiz EXPER talebinden bulunmalı eşyaları ve yapılması gerekenleri yüz yüze görüşüp bu şekilde anlaşma sağlamalıdır.Araç içinde başka bir eşyanın gitmeyeceğinden emin olmalıdır.Aynı araçla iki ev taşıma durumunda eşyaların birbirine karışma durumu olabilir.Fatura ve İrsaliye kestirmeli eşyanın ve taşımanın güvenliği için en önemli şart budur.